سنسور FLC 100

سنسور FLC 100

سنسور FLC 100

: یک فلاکس گیت مگنتومتر  ( magnetometer ) کوچک با دقت بالا است که می تواند میدان های مغناطیسی ضعیف در رنج ۱۰۰µT را اندازه گیری کند. سنسور FLC 100 در جاهایی که حساسیت و پایداری سنسورهای مرسوم (سنسورهای Hall  یا MR ) بسیار کم است می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. به عنوان مثال ، اندازه گیری میدان مغناطیسی زمین بمنظور جهت یابی یا زمانی که به دنبال کشف اشیاء و مواد فرومغناطیسی در فاصله دور هستیم.سنسور FL1-100 برای اندازه گیری سیگنچر مغناطیسی ( امضای مغناطیسی ) ، ناوبری دقیق ، نظارت (Surveillance)، فن آوری حفاظت (shielding technology) و … مناسب می باشد.

 

سنسور FLC 100

 

حوزه های کاربردی

  • اندازه گیری میدان مغناطیسی زمین، ناوبری
  • تشخیص میدان حاصل از خطوط انتقال برق
  • اندازه گیری جریان
  • سنسور فاصله سنج
  • تشخیص خودرو، کنترل ترافیک
  • بازرسی مواد و بسته بندی ها
  • اندازه گیری میدان پسماند مغناطیسی (اثرحفاظتی)
  • سیگنچر مغناطیسی (امضای مغناطیسی)

 

کیفیت بالای سنسور flc 100 دلیل اصلی استقبال از آن در سراسر دنیا است ، ما نیز در شرکت زرشناسان تمامی دستگاه های فلزیاب خود را با استفاده از سنسور های پرقدرت و با کیفیت FLC100 تهیه میکنیم و در اختیار مشتریان گرانقدر خود قرار میدهیم . این سنسور ها در شرکت زرشناسان و با ضمانت نامه اصل بودن در ختیار شما قرار می گیرد .

چندین مدل بدون اصالت و تقلبی از سنسور مغناطیسی FLC 100 در بازار مشاهده شده است که نه تنها پایداری سنسور flc 100 راندارند بلکه مشکل کالیبراسیون و خطاهای حوزه اندازه گیری آنها بسیار شدید می باشد .  برخی از مدل های بدون اصالت که به نام سنسور flc 100 به فروش می رسند از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی با مدل اصلی ندارند ، لیکن هنگام استفاده در مدارات مکمل یا تست توسط اسیلوسکوپ مشکلات آنها نمایان می شود . همچنین لازم به ذکر است سنسور flc 100 فقط در کشور آلمان تولید می شود و هیچگونه تولیدی در کشور ترکیه و چین و … ندارد .

 

 

آدرس کانال تلگرام محصولات و لیست قیمت محصولات  : @zarshenasan

تلگرام کارشناس آثار و نشانه ها : @karshenas_zarshenasan

شماره تماس کارشناس آموزش فلزیاب، خرید فلزیاب و تعمیرات فلزیاب مهندس بلال صمدی : ۰۹۹۰۴۴۵۵۴۰۰

 

درباره‌ی mosavi

همچنین ببینید

اسکنر سه بعدی Evolution NTX

اسکنر سه بعدی Evolution NTX

اسکنر سه بعدی Evolution NTX : فلزیاب Evolution که در سال ۲۰۱۱ معرفی شد باعث …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button